Mezinárodní
Development Centers
Jazyky

Najmout věnovanou BigCommerce Vývojář
v Česko

V srdci východní Evropy

Takže je snadné najmout BigCommerce programátor v Česko

Nalezení a udržení BigCommerce Programátor může být docela problém pro některé firmy. Ne pro nás ačkoli. Máme přísný procesu přijímání řádně obrazovku s našimi BigCommerce Developeři v Česko. Kromě našich teoretických testů, talenty musí prokázat praktické, a hands-on BigCommerce zkušenosti s vývojem.

Platforma Bigcommerce je hostované eCommerce platforma. Dříve se Bigcommerce, kód byl založen na Interspire košíku, který je napsán v PHP s MySQL DB.

Najmout věnovanou BigCommerce Vývojář
Začali jsme s jednoduchým nápadem

Vysoká poptávka po BigCommerce programátory

Fakta jsou jasná. Poptávka po vysoce kvalifikovaných talentů BigCommerce vývoje je vyšší než nabídka. To vytváří obrovský nedostatek na trhu. Naším posláním je jednoduchý: Hunt, pronájem, udržet si ty nejlepší BigCommerce programátory v Česko. To umožňuje našim klientům vždy zůstat na špici.
Najmout věnovanou BigCommerce Vývojář
V srdci východní Evropy

V srdci východní Evropy

Proč východní Evropy? a proč rumunsko? Tak jsme měli mnoho možností, které máme k dispozici. Ale my jsme se rozhodli jít s Rumunskem k založení první kancelář. Myslíme si, že Rumunsko má mnoho výhod, jako je například talenty, rychlý internet a celkovou kvalitu života, a talenty, které se používají ke komunikaci v perfektní

Najmout věnovanou BigCommerce Vývojář
Udržet své talenty spokojený

Udržet své talenty spokojený

Mnoho společností tvrdí, že péči o své zaměstnance. Jen málo skutečně záleží. To je pravda. Naše podnikání se točí kolem 100% hledání a udržení talentů. Aniž by talentů, nemáme podnikání. Nejen, že máme talent, ale naším cílem je, aby jim radost.

Najmout věnovanou BigCommerce Vývojář

FAQ

Existují nějaké předem náborové nebo smluvní náklady při náboru vývojářů BigCommerce s TE?

Ano. Požadujeme první zálohu, která bude použita jako kredit na vaši první fakturu, jakmile najmete vývojáře BigCommerce. Pokud se rozhodnete posunout dopředu, bude záloha zcela vrácena.

Mohu vyměnit zdroj za jiný?

Ano. Zatímco pečlivě kontrolujeme naše zdroje, abychom zajistili, že splňují vaše požadavky, chápeme, že ne každý vývojář bude perfektně vhodný pro každou společnost.

Jaké způsoby platby přijímáte?

Pracujeme především s ACH, bankovními drátky a obvykle pracujeme s EUR, CHF, USD a GBP. U menších částek přijímáme všechny hlavní kreditní karty.

Kdo vlastní zákonná práva na dílo vytvořené mými BigCommerce vývojáři?

Ty, ten klient. Náš tým pracuje přímo pro vás a po zaplacení všech IP, práv, produktů a kódu vyrobených společností TE jsou vaším majetkem.

Kde se nacházejí vaši vývojáři?

Všichni naši vývojáři BigCommerce pracují z jednoho z našich zařízení ve východní Evropě. To zaručuje IP, bezpečnost, know-how vlastního kódu a majetku našich klientů. Máme zařízení ve většině východní Evropy, zejména v Rumunsku, na Ukrajině a na Balkáně. Neváhejte a naplánujte si návštěvu!

Proč neumožňuje vývojářům BigCommerce pracovat z domova nebo na dálku?

TE je známo, že je přísné na bezpečnost. Práce na dálku a volná pracovní místa jsou skvělé jako koncepce, ale naši zákazníci, zejména společnosti Fortune 500 a vlády, mají velkou zálibu, aby se ujistili, že IP o tom, co jejich vývojáři BigCommerce pracují, je bezpečně uložen.

Kolik bych měl rozpočet na pronájem vývoje BigCommerce s Team Extension?

Nesoutíme se za cenu, soutěžíme o kvalitě. Trh je ve vysoké poptávce pro vývojáře BigCommerce a není dostatek vývojářů BigCommerce k tomu, aby se vydali. Jednoduchá ekonomika, kterou byste mohli říct. To znamená, že ceny na celém světě jsou vysoké bez ohledu na umístění. Váš vývojář BigCommerce zaměstnáváme přímo (ve vašem jménu). Platíme všechny daně z pracovních příležitostí a příspěvek na zaměstnání státu. Bezproblémové pro vás. Žádné složité papírování a administrativní potíže projít.

Kdo bude řídit mého vývojáře BigCommerce?

Vy. To je velká výhoda pro vás a naše BigCommerce vývojáře. Pracujete přímo společně. To je důvod, proč obvykle klientům spravujeme vývojáře BigCommerce přímo. Znáte svou aplikaci BigCommerce lépe než kdokoli jiný. Na požádání poskytujeme také správu projektů pro vaše vývojáře BigCommerce.

Mohu své BigCommerce programátory pracovat z našich firemních kanceláří?

Ano. Na požádání je k dispozici služba BigCommerce vývojáři. Všichni vývojáři TE budou mít konečné slovo v přemístění, protože šťastní vývojáři jsou hlavní prioritou. Všechny úpravy nákladů na bydlení a poplatky za přemístění jsou předávány klientovi. Toto uspořádání funguje nejlépe po dobu 3 až 6 měsíců. Klientovi, který usiluje o dlouhodobé přemisťování na místě, se doporučuje informovat TE v předstihu, abychom mohli najmout konkrétní BigCommerce kandidáty, kteří hledají přemístění.

Děláte QA? Co CS?

Ano. Přemýšlejte o nás jako o rozšíření vašeho týmu. Pro QA provádíme volné QA kouřové testy na vaší aplikaci BigCommerce. Důrazně doporučujeme, abyste přidělila přidělenou částku kvality ve vašem rozpočtu. V případě CS máme také k dispozici zdroje, které vám pomohou provést CS vaší BigCommerce aplikace.

Jaké nástroje obvykle používá Team Extension?

Team Extension využívá Git, GitHub, Jira, Slack pro komunikaci. Pozveme vás také na náš kanál Slack.

V naší společnosti používáme specifické nástroje. VPN atd. Mohl by je můj developer BigCommerce používat také?

Ano, můžeme / budeme používat VPN a ano, můžete použít jakékoliv nástroje, které vaše společnost momentálně používá, a předat ji nám. Pokud je školení vyžadováno, vezměte to prosím v úvahu, když provádíme na palubě vývojářů BigCommerce. A konečně, pokud jsou licence vyžadovány, ujistěte se, že jste získali licence daného softwaru pro vývojáře.

Jak začít? Jak mám najmout svůj BigCommerce zdroj?

Skvělá zpráva! Stačí jít https://teamextension.cz/get-started/cs. Jednoduše vyplňte formulář a jeden z našich expertů vám zašle zpět do 24 až 48 hodin, abyste si nastavili účet.

Mám zájem o přečtení více informací BigCommerce!

Aktivně píšeme o rozvoji BigCommerce a novinkách. Stačí se podívat na náš blog na adrese https://teamextension.blog/?s=bigcommerce

Jsem zkušený BigCommerce developer, mám zájem pracovat s TE. Kde se mohu ucházet?

Neustále nábor talentovaných vývojářů BigCommerce, prostě jít https://teamextension.careers abychom zjistili, jaké jsou naše otevřené pozice.

2008

Established

+60

Vášniví členové týmu

+36

Countries

7

Kanceláře

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce ČlenBRCC Člen
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ČlenCCER Člen
Team Extension ANIS ČlenANIS Člen
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Připraveni přijmout vaše podnikání do nových výšin?

Připraveni přijmout vaše podnikání do nových výšin?

Najme nejlepší vývojáře, inženýry, programátory, kodéry, architekty a konzultanty. Fortune 500 a začínající firmy vybírají vývojáře BigCommerce společnosti Team Extension pro své kritické softwarové projekty.
ZačítJak to funguje?