Mezinárodní
Development Centers
Jazyky
Vývojáři na vyžádání a při potřebovat!

Vývojáři na vyžádání a při potřebovat!

Proč společnosti Nearshore?

Proč společnosti Nearshore?

Model nearshore je popisován jako jakýkoli outsourcingu umístění u na svém primárním trhu (tj východoevropských zemí do zemí západní Evropy). Tým Extension bere tento model a rozšiřuje o něm přidáním americký způsob podnikání a švýcarského řízení jejich talent tím, že poskytuje trvalý dohled svých zdrojů. Tento model podporuje následující výhody pro naše klienty:

  • Proximity a časové pásmo
  • Kulturní Affinity a snadnosti podnikání
  • Úspora nákladů
  • Správa Očekávání
  • Snadnost v úpravě týkající se projektů
  • Přístup příliš vzácné, cenné a specializované talent
  • Ochrana přes klienta IP
  • Klienti mohou soustředit na svou hlavní činnost
  • Tyto dávky představují největší elementární formu hodnotové propozice pro nearshore nabídkami, protože jsou zdánlivě k dispozici pro každou společnost, která zakládá na místě nearshore, a ostřílený globálních zdrojů Professional lze snadno ospravedlnitelný.

Proč Nezávislí odcházet od bytí nezávislý?

Proč Nezávislí odcházet od bytí nezávislý?

Celkový pohled na volné noze byl viděn jako osvobozující způsob, jak vydělat na živobytí, kde má volné noze naprostou kontrolu svého času. I když tento typ pracovního prostředí je velmi chválen přichází s mnoha nevýhodami. Mnoho nezávislí může jít několik dní, aniž by některý tváří v tvář interakce s kýmkoli. Tento druh naprosté samotě nefunguje, život bez kolegy může být osamělý a nudný. Dokonce i malé věci, jako nedostatek řečmi, mohou zanechat na volné noze osamělý. Kromě cítit osamělá a ne jako součást týmu na volné noze je vždy starat o jeho / její další projekt s cílem udržet jejich finanční situaci na hladině. Důvody, jako jsou tyto jsou hnací volné noze, aby se připojili zpět do firemního světa, kde mohou začít cítit jako součást týmu znovu a získat finanční jistotu. My v týmu Extension je třeba naše zdroje najít štěstí a na oplátku kariérní úspěch.

Náš talent je ručně vybral

Náš talent je ručně vybral

Zaměstnáváme talentované anglicky hovořící architekti, developeři, inženýrů, testerů a designéry, kteří jsou odborníky v nových a připravovaných webových a mobilních technologií, s upřímným schopností, aby se vešly do jakéhokoli firemní kulturu libovolné velikosti. Náš talent je věnována, věrný, kreativní a výsledek řízený. Všichni naši vývojáři mají bakalářský titul v oboru počítačových věd, stejně jako certifikáty v každém ze svých polí. Naši vývojáři jsou nutné k dokončení probíhající vzdělávání v rámci svých specialit zůstat až do dnešního dne s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Tým Dlouhověkost

Tým Dlouhověkost

Naše firmy Team Extension® Model (TEM) zajišťuje našim vývojářům bez ohledu na hodnost staly neodmyslitelnou součástí projektu klienta. Jakmile je talent byl osazený na projektovém týmu jsou zcela věnován projektu. Zaručujeme, že náš talent se zaměřuje na jeden projekt a nikoli vícenásobné. Náš model nabízí flexibilitu našich zdrojů pracovat na naše klienty místě, In-domě jednoho z našich dvou místech Bukurešť nebo vzdáleně prostřednictvím našeho portálu.

Nevěříme v personální naše zdroje na více projektech as, která brání kvalitu výstupu developera, stejně jako naše partnerství s našimi klienty. My v týmu Extension věří v budování a udržování našich vztahů a průběžně dodávat kvalitu.

Konkurenční Ceny

Konkurenční Ceny

Naše (TEM) model umožňuje našim klientům, aby si ten luxus najímání prověřeni vývojářům na vyžádání a přidružené výhody, které s sebou přináší, jakož i další výhody plynoucí z týmu Extensions nízké ceny. Naši klienti jsou zaručeny zamčené v ceně, která chrání naše klienty v běhu přes rozpočet. Kromě našich konkurenceschopné ceny naše TEM model také umožňuje náš klient škálovat nahoru nebo dolů svých operací s kratší výpovědí aniž by to ovlivnilo jejich spodním řádku.

2008

Established

+60

Vášniví členové týmu

+36

Countries

7

Kanceláře

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce ČlenBRCC Člen
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER ČlenCCER Člen
Team Extension ANIS ČlenANIS Člen
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Připraveni přijmout vaše podnikání do nových výšin?

Připraveni přijmout vaše podnikání do nových výšin?

Najme nejlepší vývojáře, inženýry, programátory, programátory a konzultanty v Česko.
Fortune 500 a začínající firmy vybírají vývojáře Team Extension pro své kritické softwarové projekty.

Nájem věnuje pracovní síly v ČeskoJak to funguje?